Öztürk Nalbur dünden bu güne;

1991 yılında başladığımız faaliyetlerimizi her geçen gün ürün, hizmet, kalite ve müşteri mennuniyetini geliştirerek sektörde en uyugun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam ediyoruz.

Öztürk Nalbur olarak;

  • Misyonumuz; Kaliteli hizmet sunarak Yüksek Müşteri memnuniyeti iken
  • Vizyonumuz; Yılların birikimini müşterileriyle paylaşan Öztürk Nalbur, her zaman ticarette ölçü olarak ucuzu değil ihtiyaca uygun en iyi ürünü en hesaplı olarak sunmayı kendine görev edinmiştir.


nalburozturk kalite, şeffaflık, ucuzluk, hizmet, yüksek müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş ve bu bağlamda sektöründe emin adımlarla ilerleyen bir firmadır

Saygılarımızla...

It might seem a bit presumptuous to label a replica watches sale worthy of a museum, but it was only called that after the fact. You see, the replica watches uk was designed by famous modern artist Nathan George Horwitt. His interpretation of the rolex replica sale was so influential that it was selected for the permanent collection at the Museum of Modern Art in New York. The original design has been on display since 1960. It was the first replica watches sale ever awarded this honor. What’s so special about the rolex replica sale? Its classic black dial and single gold marker at the twelve o’clock position started a trend toward simplicity and minimalistic design. The replica watches sale dial is round and the watch hands are slender and silver-toned. The design was based on the ancient sundial.